Iragarpenak

Tuesday, 7 October 2014

Release of KDE Frameworks 5.3.0

KDE Ships Frameworks 5.3.0.
Tuesday, 30 September 2014

KDEk Plasma 5en bigarren argitalpenerako Beta kaleratu du

KDEk Plasma 5en bigarren argitalpenerako Beta kaleratu du. Read More
Wednesday, 17 September 2014

KDEk, Plasma 5en akatsak konpontzeko bigarren argitalpen kaleratu du

KDEk, Plasma 5en akatsak konpontzeko bigarren argitalpen kaleratu du. Read More
Friday, 12 September 2014

Release of KDE Frameworks 5.2.0

KDE Ships Frameworks 5.2.0.
Tuesday, 12 August 2014

KDEk, Plasma 5en akatsak konpontzeko lehenengo argitalpen kaleratu du

KDEk, Plasma 5en akatsak konpontzeko lehenengo argitalpen kaleratu du. Read More
Friday, 8 August 2014

KDE Frameworks 5-en bigarren argitalpena

KDEk Frameworks 5en bigarren argitalpena kaleratu du. Read More
Tuesday, 15 July 2014

New Plasma brings a cleaner interface on top of a new graphics stack

KDEk Plasma 5.0 kaleratu du. Read More
Tuesday, 8 July 2014

KDEk, Plasma 5en argitalpen hautagaia kaleratu du

KDEk, Plasma 5en argitalpen hautagaia kaleratu du. Read More
Monday, 7 July 2014

KDE Frameworks 5-en aurreneko argitalpena

KDEk Frameworks 5en aurreneko argitalpena kaleratu du. Read More
Tuesday, 10 June 2014

KDEk hurrengo belaunaldiko Plasma Languneen bigarren Beta kaleratu du

KDEk Plasma 5 bigarren Beta kaleratu du. Read More