Iragarpenak

Tuesday, 2 June 2015

KDEk, KDE Aplikazioak 15.04.2 kaleratzen du

KDEk, KDE Aplikazioak 15.04.2 kaleratzen du Read More
Tuesday, 26 May 2015

KDE Plasma 5.3.1, Bugfix Release for May

KDE Ships Plasma 5.3.1. Read More
Tuesday, 12 May 2015

KDEk, KDE Aplikazioak 15.04.1 kaleratzen du

KDEk, Aplikazioak 15.04.1 kaleratzen du. Read More
Wednesday, 15 April 2015

KDEk, KDE Aplikazioak 15.04.0 kaleratzen du

KDEk, Aplikazioak 15.04 kaleratzen du. Read More
Thursday, 26 March 2015

KDEk, KDE Aplikazioak 15.04 argitalpen hautagaia kaleratu du

KDE Aplikazioak 15.04 kaleratze argitalpen konpilatzea kaleratzen du. Read More
Thursday, 19 March 2015

KDEk, KDE Aplikazioak 15.04ren hirugarren Beta kaleratu du

KDEk, Aplikazioak 15.04 Beta 3 kaleratzen du. Read More
Thursday, 12 March 2015

KDEk, KDE Aplikazioak 15.04ren bigarren Beta kaleratu du

KDEk, Aplikazioak 15.04 Beta 2 kaleratzen du. Read More
Friday, 6 March 2015

KDEk, KDE Aplikazioak 15.04ren lehen Beta kaleratu du

KDEk, Aplikazioak 15.04 Beta 1 kaleratzen du Read More
Tuesday, 3 March 2015

KDEk, KDE Aplikazioak 14.12.3 kaleratzen du

KDEk, Aplikazioak 14.12.3 kaleratzen du. Read More
Tuesday, 3 February 2015

KDEk, KDE Aplikazioak 14.12.2 kaleratzen du

KDEk, Aplikazioak 14.12.2 kaleratzen du. Read More