Вересневе оновлення програм KDE у 2020

Переклади

English Català Español Português Svenska Français Nederlands

Доволі спокійний місяць перед нашою великою конференцією цих вихідних — Akademy. Долучайтеся до нас у мережі з п’ятниці, 4 вересня, щоб обговорити усе, що вас цікавить у KDE.

Нові випуски 🔗︎

PBI 1.7.8 🔗︎

Інтеграція браузера до Плазми — наш додаток для Chrome і Firefox було оновлено.

Нова виправлена версія може працювати з браузерами Vivaldi і Brave. У рій виправлено засоби керування відео з iframe-ми. На деяких сайтах зображення обкладинок альбомів встановлюється за допомогою програмного інтерфейсу мультимедійного сеансу за допомогою Javascript, але для тих сайтів, на яких це не зроблено, нова версія використовує постер програвача відео як обкладинку альбому. Також виправлено виявлення коротких сповіщень «нове повідомлення», які не потребують засобів керування, з якими програма просто повідомляє помилкову довжину.

Kontrast 🔗︎


Kontrast

Kontrast

Новим засобом доступності цього місяця є Kontrast — засіб для перевірки контрастності кольорів. Програма повідомить вам, чи є поєднання кольорів достатньо контрастним для людей із вадами розрізнення кольорів.

KPhotoAlbum 5.7 🔗︎


Світлий і темний KPhotoAlbum

Випущено KPhotoAlbum 5.7 — версію із удосконаленим кодом і деякими новими можливостями.

У ній додано підтримку нетипових схем кольорів. Також у новій версії KPhotoAlbum передбачено «Темний режим». Передбачено експериментальні можливості з коригування параметрів пошуку зображень. Також реалізовано інструмент командного рядка kpa-thumbnailtool для керування кешем мініатюр KPA.

Виправлення вад 🔗︎

Tellico 🔗︎

У новій версії засобу керування збірками Tellico удосконалено можливості доступу до французької кінематографічної збірки Allocine, російської кінозбірки Kinopoisk, Goodreads — найбільшого у світі сайта для читачів та рекомендацій книг та нашого власного KDE Store.

Нове 🔗︎

Цього місяця на рецензування KDE подано додаток SeExpr for Krita, відгалуєення SeExpr анімаційної студії Волта Діснея, — продукт Google Summer of Code 2020.

Крамниця програм 🔗︎

На інтернет-конференції можна ознайомитися із оновленням щодо цілі «KDE — це програми» на Akademy, трансляція цієї суботи, 5 вересня, о 09:30UTC.

Доповідь-ознайомлення щодо Flatpak, Flathub і KDE о 18:30UTC у суботу.

Далі, у суботу маємо доповіді щодо пакунків Snap, пакування для Neon, збирання вашого першого flatpak і пакування Appimage для вашої програми.

Випуски 20.08.1 🔗︎

Деякі з наших проєктів мають власний розклад випусків, а деякі ми випускаємо у наборі. Сьогодні було випущено набір програм 20.08.1. Пакунки із програмами невдовзі мають з’явитися у крамницях програмного забезпечення та сховищах дистрибутивів. Докладніше про це на сторінці випуску 20.08.1.

Ось деякі зі виправлень, які включено до цього випуску:

Нотатки щодо випуску 20.08Сторінка вікі із посиланнями на пакункиСторінка відомостей щодо коду 20.08.1 • [Повний список змін у 20.08.1](https://kde.org/announcements/changelog- releases.php?version=20.08.1)

Stores

Flathub Snapcraft Microsoft Store Chocolatey Homebrew