English Nederlands Català Español Português Português brasileiro Svenska Українська Русский

Uued väljalasked

Choqok 1.7

Veebruar algas meie mikroblogimise rakenduse Choqok ammuoodatud uuendusega.

Tähtsamate paranduste hulka kuuluvad 230 märgi piiranguta Twitteris, kontode keelamise lubamine ja laiendatud säutsude toetus.


Choqok

KPMcore ja KDE partitsioonihaldur 4.1.0

Meie ketaste vormindamise rakenduse Partitsioonihalduri uues väljalaskes on rohkelt vaeva nähtud teegi KPMCore kallal, mida ühtlasi tarvitab distributsioonipaigaldaja Calamares.


Partitsioonihaldur

KPhotoAlbum 5.6

Kui sul on kõvakettal sadu või isegi tuhandeid pilte, on peaaegu võimatu mäletada nende kõikidega seotud lugusid või pildile jäänud inimeste nimesid. KPhotoAlbum ongi loodud selleks. et saaksid oma pilte kirjeldada ning hiljem ka vajalikke pilte väga suurest pildikogust väga kiiresti ja hõlpsalt üles leida.

Selles väljalaskes on erilist rõhku pandud jõudluse tuntavale suurendamisele väga suure arvu piltide sildistamisel, samuti on parandatud jõudlust pisipildivaates. Suur tänu Robert Krawitzile vapra pea ees sukeldumise eest koodisügavustesse ja seal kohtade leidmine, mida optimeerida ja liiasust kõrvaldada!

Lisaks toetab see väljalase KDE Purpose plugina raamistikku.

KPhotoAlbum

Peale tulemas

MP3-siltide redaktor liigutati kdereview alla, mis kujutab endast esimest sammu uue väljalaske suunas.

Rocket.chat-i rakendus Ruqola läbis kdereview edukalt ja liigutati mujale väljalaskeks valmistuma. Kuid rakenduse hooldaja Laurent Montel andis teada, et nad kirjutavad praegu pluginaid ümber, mis tähendab, et ees seisab veel hulk tööd.

Rakendusepood


Elisa

Uus rakendus Windowsile Microsofti poes on Elisa.

Kaasaegne ja kena muusikamängija, mille on armastusega valmistanud KDE. Muusika sirvimine ja esitamine pole kunagi nii lihtne olnud! Elisa peaks suutma esitada peaaegu igasuguseid muusikafaile. See on kättesaadav kõigile.

Samal ajal Digikam ootab veel pääsu Microsofti poodi.

Veebilehekülje uuendused

Meie vahva telefoni ja töölaua lõimimise tööriist KDE Connect sai uue veebilehekülje.

Kid3 sai uue särava veebilehe, kus leiab kõik uudised ja lingid allalaadimiseks kõigist kohtadest, kust rakendust saada võib.

Väljalasked 19.12.3

Mõned meie rakendused lasevad uusi versioone välja oma ajakava järgi, mõned ilmuvad paljukesi korraga. Täna nägi ilmavalgust projektikimp 19.12.3, mis varsti peaks jõudma ka rakenduste hoidlatesse ja distributsioonidesse. Vt 19.12.3 väljalaskelehekülge. Varem nimetati seda kimpu üldnimetusega KDE rakendused, aga see muudeti väljalasketeenuseks, et vältida segaduse tekkimist kõigi teiste KDE rakendustega, aga ka seepärast, et see pole tegelikult üks tervik, vaid koosneb kümnetest eri rakendustest.

Mõned sellekuise väljalaske parandused:

💻 19.12 väljalaskemärkmed teabega pakendatud tarkvara ja teadaolevate probleemide kohta. 💻 Tarkvara allalaadimise wiki-lehekülg 💻 19.12.3 lähtekoodi teabelehekülg 💻 19.12 täielik muudatuste logi 💻

Hankimiskohad

KDE tarkvara on saadaval paljudel platvormidel ja rakendusepoodides

Snapcraft Flathub Microsoft
Store