Оголошення щодо випусківПлазма 5.14.90

Також перекладено такими мовами:

English | Català | Español | Galician | Italiano | Nederlands | Português | Svenska | Українська

Plasma 5.15 Beta
Плазма KDE 5.15 Beta

Четвер, 17 січня 2019 року.

Сьогодні KDE випущено beta Плазми 5.15.

Для першого випуску у 2019 році команда розробників Плазми вибрала реалізацію мети поліпшення зручності у користуванні та продуктивності KDE. Ми попрацювали разом із командою дизайнерів і зібрали відгуки щодо всіх можливих незручних моментів у нашому програмному забезпечення, які ускладнювали ваше життя та створювали незручності у роботі, і виправили їх, створивши середовище, елементи якого є інтуїтивно зрозумілими та зручними для щоденної роботи.

У Плазмі 5ю15 реалізовано серію змін у інтерфейсах налаштовування, зокрема розширено перелік параметрів налаштовування складних мереж. Було додано і змінено багато піктограм. Повнішою стала інтеграція наших технологій зі сторонніми, наприклад, технологіями GTK та Firefox. У новій версії нашої програми для встановлення програмного забезпечення та додатків Discover ви знайдете безліч поліпшень, які спростять завдання з підтримання актуального стану системи та пошуку потрібних вам програмних інструментів.

Будь ласка, спробуйте цю нову тестову версію і повідомте про вади, надішліть ваш відгук. Остаточний випуск заплановано за три тижні.

Ознайомтеся із повним списком змін у Плазмі 5.15 Beta, щоб дізнатися більше про усі поліпшення та виправлення вад у цьому випуску:


Нове у Плазмі 5.15 Beta

Віджети Плазми


Параметри


Інтеграція між платформами


Discover


Керування вікнами


Wayland


Керування мережею


Піктограми Breeze

Піктограми Breeze є частиною випусків KDE Frameworks, але у Плазмі вони широко використовуються, тому тут ми наведемо основні моменти, пов'язані із удосконаленням набору цих піктограм протягом останніх трьох місяців.


Інше


Образи портативних систем

Найпростішим способом спробувати нові пакунки тестової версії Плазми 5.15 є портативна система, яка завантажується з диска USB. Крім того, швидким і простим способом ознайомитися із Плазмою є образи Docker.

Отримати образи портативних систем з Плазмою 5 Отримати образи Docker з Плазмою 5

Підтримка KDE

KDE — спільнота з розробки вільного програмного забезпечення, яка розвивається лише завдяки допомозі багатьох добровольців, які працюють у вільний від інших занять час KDE завжди шукає нових учасників, які можуть допомогти розробці, виправленні і сповіщенні про вади, створенні документації, перекладі, просуванні, фінансуванні тощо Будь-який внесок буде з вдячністю сприйнято спільнотою. Будь ласка, ознайомтеся зі сторінкою підтримки KDE, щоб дізнатися більше.

Про KDE

KDE є міжнародною технологічною командою, яка створює вільне програмне забезпечення для звичайних і портативних комп’ютерів. Серед продуктів KDE сучасна стільнична система для платформ Linux і UNIX, повноцінні офісний комплекс програм і комплекс програм для групової роботи та сотень програм у багатьох категоріях, зокрема інтернет- і веб-програм, мультимедійних, розважальних, освітніх програм та програм для роботи з графікою і розробки програмного забезпечення. Крім того, програмне забезпечення KDE перекладено більш, ніж 60 мовами, його створено з врахуванням простоти у користуванні і сучасних принципів доступності. Повноцінними програмами KDE можна користуватися у Linux, BSD, Solaris, Windows і Mac OS X.


Зауваження щодо товарних знаків. KDE® і логотип K Desktop Environment® є зареєстрованими торговими марками KDE e.V. Linux є зареєстрованою торговою маркою Linus Torvalds (Лінуса Торвальдса). UNIX є зареєстрованою торговою маркою The Open Group у США та інших країнах. Всі згадані у цьому оголошенні щодо випуску торгові марки і авторські права належать їх законним власникам.


Контакти для преси

Щоб дізнатися більше, надішліть нам повідомлення електронною поштою:
press@kde.org