KDE • Community • Announcements
ДОПОМОГТИ (Чому?)
paypal

KDE випущено тестову версію другого випуску Плазми 5

Також перекладено такими мовами:

English | Català | Español | Galician | Nederlands | Polski | Português | Português brasileiro | Svenska | Українська


Програми на платформі KDE 4 мають такий самий вигляд, як програми Плазми 5

30 вересня 2014 року. Сьогодні KDE випущено тестовий випуск другого оновлення Плазма 5. Плазма 5 було випущено три місяці тому. У минулому випуску було реалізовано багато удосконалень, а також спрощено наявний програмний код популярної стільниці KDE, це спростить життя розробників протягом найближчих років.

Цей випуск призначено для тих, хто хоче виявити вади у програмному забезпеченні до того, як буде випущено другий випуск Плазми 5.


Декілька нових можливостей


Перемикач аплетів

На панелях Плазми передбачено нові перемикачі, за допомогою яких просто переходити між різними віджетами, призначеними для виконання подібних завдань. Ви можете без проблем вибрати той віджет меню програм, годинника або панелі задач, який подобається вам найбільше.


У новій версії ті, кому подобається панель без зайвих написів, можуть скористатися керуванням задач за допомогою лише піктограм.


Панель керування задачами з піктограмами

За допомогою нового модуля «Системних параметрів» ви зможете перемикати теми оформлення стільниці.Тема Breeze для Qt 4

Нова тема Breeze віджетів для Qt 4 надасть програмам, написаним для платформи KDE 4, того самого вигляду, який мають програми для стільниці Плазми 5.


Отримання пакунків

Частиною дистрибутивів створено або буде створено відповідні пакунки Список доступних пакунків наведено на відповідній сторінці вікі.

Отримання програмного коду

Ви можете встановити Plasma 5 безпосередньо з початкових кодів. У вікі спільноти KDE наведено відповідні настанови. Зауважте, що Plasma 5 не можна встановити до тих самих каталогів, що і Плазму попередньої версії. Вам доведеться або вилучити попередні версії, або встановити нову версію до іншого каталогу.

Відгуки

Надіслати відгуки та отримати оновлення можна на Facebook, Twitter або Google+.

Обговорити Плазму 5 можна у гілці форуму KDE, присвяченій Плазмі 5.

Відгуки можна надати за допомогою каналу IRC #Plasma, списку листування plasma-devel або системи стеження за вадами. Якщо вам сподобаються результати, дайте нам про це знати!

Ми будемо дуже раді вашим відгукам.

Підтримка KDE

Ми створюємо чудове програмне забезпечення для вашого комп’ютера і хотіли б, що ви допомогли нам з його поліпшенням та підтримкою інших користувачів. Якщо у вас немає часу допомогти нам безпосередньо, можливо, ви могли б надати фінансову підтримку проєкту.

Про KDE

KDE є міжнародною технологічною командою, яка створює вільне програмне забезпечення для звичайних і портативних комп’ютерів. Серед продуктів KDE сучасна стільнична система для платформ Linux і UNIX, повноцінні офісний комплекс програм і комплекс програм для групової роботи та сотень програм у багатьох категоріях, зокрема інтернет- і веб-програм, мультимедійних, розважальних, освітніх програм та програм для роботи з графікою і розробки програмного забезпечення. Крім того, програмне забезпечення KDE перекладено більш, ніж 60 мовами, його створено з врахуванням простоти у користуванні і сучасних принципів доступності. Повноцінними програмами KDE можна користуватися у Linux, BSD, Solaris, Windows і macOS.


Зауваження щодо товарних знаків. KDE® і логотип K Desktop Environment® є зареєстрованими торговими марками KDE e.V. Linux є зареєстрованою торговою маркою Linus Torvalds (Лінуса Торвальдса). UNIX є зареєстрованою торговою маркою The Open Group у США та інших країнах. Всі згадані у цьому оголошенні щодо випуску торгові марки і авторські права належать їх законним власникам.


Контакти для преси

Щоб дізнатися більше, надішліть нам повідомлення електронною поштою:
press@kde.org

Загальні навігаційні посилання