KDE • Community • Announcements
ДОПОМОГТИ (Чому?)
paypal

KDE випущено близьку до готовності версію Плазми 5

Також перекладено такими мовами:

English | Català | Español | Suomi | Galician | Nederlands | Polski | Português | Português brasileiro | Svenska | Українська

Плазма 5

8 липня 2014 року. Сьогодні KDE випущено майже готову тестову версію першого випуску Плазми 5, стільничного середовища наступного покоління. Це ваша остання нагода пошукати у ньому вади, знайти проблеми і повідомити про них до остаточного випуску, який заплановано на наступний тиждень.

Встановлення та надсилання відгуків

Найпростішим способом спробувати нове середовище є ISO Neon5, образ портативної системи з найостаннішими пакунками, зібраними безпосередньо з коду.

Частиною дистрибутивів створено або буде створено відповідні пакунки. Список доступних пакунків наведено на відповідній сторінці вікі, посилання на яку наведено нижче.

Ви можете встановити Plasma 5 безпосередньо з початкових кодів. У вікі спільноти KDE наведено відповідні настанови. Зауважте, що Plasma 5 не можна встановити до тих самих каталогів, що і Плазму попередньої версії. Вам доведеться або вилучити попередні версії, або встановити нову версію до іншого каталогу.

Відгуки можна надати за допомогою каналу IRC #Plasma, списку листування plasma-devel або системи стеження за вадами. Також Plasma Next можна обговорити на форумі KDE. Ми будемо дуже вдячні за ваші відгуки. Якщо вам сподобаються результати, дайте нам про це знати!

Підтримка KDE

KDE — спільнота з розробки вільного програмного забезпечення, яка розвивається лише завдяки допомозі багатьох добровольців, які працюють у вільний від інших занять час. KDE завжди шукає нових учасників, які можуть допомогти розробці, виправленні і сповіщенні про вади, створенні документації, перекладі, просуванні, фінансуванні тощо. Будь-який внесок буде з вдячністю сприйнято спільнотою. Будь ласка, ознайомтеся зі сторінкою підтримки KDE, щоб дізнатися більше, або станьте спонсором KDE e.V. за допомогою нашої ініціативи Join the Game.

Про KDE

KDE є міжнародною технологічною командою, яка створює вільне програмне забезпечення для звичайних і портативних комп’ютерів. Серед продуктів KDE сучасна стільнична система для платформ Linux і UNIX, повноцінні офісний комплекс програм і комплекс програм для групової роботи та сотень програм у багатьох категоріях, зокрема інтернет- і веб-програм, мультимедійних, розважальних, освітніх програм та програм для роботи з графікою і розробки програмного забезпечення. Крім того, програмне забезпечення KDE перекладено більш, ніж 60 мовами, його створено з врахуванням простоти у користуванні і сучасних принципів доступності. Повноцінними програмами KDE можна користуватися у Linux, BSD, Solaris, Windows і macOS.


Зауваження щодо товарних знаків. KDE® і логотип K Desktop Environment® є зареєстрованими торговими марками KDE e.V. Linux є зареєстрованою торговою маркою Linus Torvalds (Лінуса Торвальдса). UNIX є зареєстрованою торговою маркою The Open Group у США та інших країнах. Всі згадані у цьому оголошенні щодо випуску торгові марки і авторські права належать їх законним власникам.


Контакти для преси

Щоб дізнатися більше, надішліть нам повідомлення електронною поштою:
press@kde.org

Загальні навігаційні посилання