Оголошення щодо випусківПрограми 18.12

Також перекладено такими мовами:

English | Català | Español | Eesti | Galician | Italiano | Nederlands | Português | Русский | Svenska | Українська

13 грудня 2018 року.
Випущено збірку програм KDE 18.12.

Ми послідовно працюємо над поліпшенням програмного забезпечення, яке є частиною наших збірок програм KDE. Сподіваємося, нові удосконалення та виправлення вад стануть вам у пригоді!

Нове у програмах KDE 18.12

Було виправлено понад 140 вад у програмах, зокрема у комплексі програм Kontact, Ark, Cantor, Dolphin, Gwenview, Kate, KmPlot, Konsole, Lokalize, Okular, Spectacle, Umbrello!

Якщо хочете прочитати більше про зміни у цьому випуску, зверніться до повного журналу змін. Хоча читання його і може видатися трохи нудним через розмір, це чудовий спосіб дізнатися про внутрішню роботу KDE та відкрити програми і можливості, про які ви могли навіть не здогадуватися.

Керування файлами

У новій версії Dolphin, потужної програми KDE для керування файлами: У KFind, традиційному засобі для пошуку KDE, ви зможете скористатися новим методом пошуку за метаданими на основі KFileMetaData.

Офіс

У KMail, потужній клієнтській програмі для роботи з електронною поштою KDE:
У Okular, універсальній програмі для перегляду документів, створеній KDE:

Розробка

У Kate, текстовому редакторі KDE із додатковими можливостями:
У Konsole, емуляторі термінала KDE: У Lokalize, програмі для перекладу, створеній KDE:

Інструменти

У Gwenview, програмі для перегляду зображень KDE:
У Spectacle, програмі для створення знімків вікон, розробленій KDE: У Ark, програмі для керування архівами KDE:

Математика

У новій версії KCalc, простого калькулятора KDE, передбачено можливість повторення останньої дії з обчислення декілька разів.

У Cantor, математичній оболонці KDE: У KmPlot, програмі для креслення графіків функцій KDE виправлено багато вад:

Підтримка KDE

KDE — спільнота з розробки вільного програмного забезпечення, яка розвивається лише завдяки допомозі багатьох добровольців, які працюють у вільний від інших занять час. KDE завжди шукає нових учасників, які можуть допомогти розробці, виправленні і сповіщенні про вади, створенні документації, перекладі, просуванні, фінансуванні тощо. Будь-який внесок буде з вдячністю сприйнято спільнотою. Будь ласка, ознайомтеся зі сторінкою підтримки KDE, щоб дізнатися більше, або станьте спонсором KDE e.V. за допомогою нашої ініціативи Join the Game.

Про KDE

KDE є міжнародною технологічною командою, яка створює вільне програмне забезпечення для звичайних і портативних комп’ютерів. Серед продуктів KDE сучасна стільнична система для платформ Linux і UNIX, повноцінні офісний комплекс програм і комплекс програм для групової роботи та сотень програм у багатьох категоріях, зокрема інтернет- і веб-програм, мультимедійних, розважальних, освітніх програм та програм для роботи з графікою і розробки програмного забезпечення. Крім того, програмне забезпечення KDE перекладено більш, ніж 60 мовами, його створено з врахуванням простоти у користуванні і сучасних принципів доступності. Повноцінними програмами KDE можна користуватися у Linux, BSD, Solaris, Windows і macOS.


Зауваження щодо товарних знаків. KDE® і логотип K Desktop Environment® є зареєстрованими торговими марками KDE e.V. Linux є зареєстрованою торговою маркою Linus Torvalds (Лінуса Торвальдса). UNIX є зареєстрованою торговою маркою The Open Group у США та інших країнах. Всі згадані у цьому оголошенні щодо випуску торгові марки і авторські права належать їх законним власникам.


Контакти для преси

Щоб дізнатися більше, надішліть нам повідомлення електронною поштою:
press@kde.org