KDE • Community • Announcements
ДОПОМОГТИ (Чому?)
paypal

Збірка програмного забезпечення KDE 4.12

Робочі простори Плазми KDE 4.12


18 грудня 2013 року. Спільнота KDE з гордістю повідомляє про випуск нової основної версії набору програм KDE, у якій ви зможете скористатися новими можливостями та виправленнями вад. Розробку поточних версій робочих просторів Плазми та платформи для розробки KDE заморожено, зусилля розробників зосереджено на виправленні вад та переході на нову версію Frameworks 5. Збільшення номеру версій цих складових середовища KDE пов’язане лише із забезпеченням зручності для пакувальників. До нових версій включено усі виправлення вад та незначні удосконалення, які було розроблено з часу випуску робочих просторів Плазми, програм та платформи версії 4.11.

Також перекладено такими мовами:

English | Català | Deutsch | Español | Eesti | Suomi | Français | Galician | Italiano | Nederlands | Polski | Português | Português brasileiro | Русский | Svenska | Українська

Ці випуски перекладено 52 мовами. Ми сподіваємося, що до цього списку з випуском проміжних оновлень з виправленням виявлених вад буде долучено більше мов. До цього випуску командою з документування було оновлено декілька підручників з програм.

Програми KDE 4.12 У програмах KDE 4.12 зроблено величезний крок вперед у керуванні особистими даними та загальному поліпшенні роботи

У цьому випуску ви зможете скористатися значними поліпшеннями у комплексі програм KDE PIM. Програми нової версії працюють швидше та мають набагато ширший набір можливостей. Розробники, які користуватимуться новою версією Kate, зможуть відчути переваги декількох нових можливостей, а також скористатися початковою підтримкою макросів Vim. Крім того, реалізовано декілька нових можливостей у іграх та освітніх програмах. Докладніший опис можна знайти на сторінці оголошення щодо випуску набору програм KDE 4.12.

Платформа розробки KDE 4.12 Платформа KDE 4.12 стає ще стабільнішою

У випуску Платформи для розробників KDE 4.12 ви зможете скористатися лише виправленнями вад та незначними оптимізаціями та новими можливостями. Виправлено близько 20 вад та виконано декілька оптимізацій різноманітних підсистем, зокрема KNewStuff, KNotify4, засобів роботи з файлами тощо. У Nepomuk виправлено декілька вад та реалізовано можливість індексування файлів у форматі MS Office 97. Цього місяця буде випущено першу попередню технологічну версію наступного покоління Платформи для розробки KDE, яке має назву KDE Frameworks 5. Докладніший опис можна знайти у цій статті.

Розкажіть іншим і будьте свідком результатів: мітка «KDE»

Спільнота KDE буде вдячна, якщо ви поширите це повідомлення у соціальних мережах. Надсилайте ваші статті на сайти новин, користуйтеся каналами передавання даних, подібними до delicious, digg, reddit, twitter, identi.ca. Вивантажуйте знімки вікон на служби зберігання зображень, зокрема Facebook, Flickr, ipernity та Picasa, а потім створюйте на їхній основі дописи у відповідних групах. Створюйте відеодемонстрації і вивантажуйте їх на YouTube, Blip.tv та Vimeo. Будь ласка, додавайте до дописів та вивантажених матеріалів мітку «KDE». Цим ви полегшити пошук цих матеріалів та надасте команді з просування KDE можливість проаналізувати висвітлення подій щодо випуску 4.12 програмного забезпечення KDE.

Святкування, присвячені випуску

Як завжди, учасники спільноти KDE організовують у всьому світі вечірки, присвячені випуску. Декілька таких вечірок уже заплановано, декілька буде проведено згодом. Зі списком вечірок можна ознайомитися тут. До святкування може долучитися будь-хто! Святкування — це чудова нагода побути у цікавій компанії та поспілкуватися, а також попоїсти та чогось випити. Це чудова нагода дізнатися більше про те, що відбувається у KDE, долучитися до проєкту або зустрітися з іншими користувачами та учасниками розробки.

Ми будемо раді, якщо хтось організує власні вечірки. Такі вечірки весело проводити, вони відкриті для всіх! Ознайомтеся з підказками щодо організації вечірки.

microbuttons

Про ці оголошення щодо випуску

Цю збірку оголошень щодо випуску було підготовано учасникам команди з просування KDE та усієї спільноти KDE. У збірці ви знайдете дані щодо багатьох змін у програмному забезпеченні KDE, які було внесено протягом останніх шести місяців.

Підтримка KDE

Join the Game

Нами відкрито нову програму KDE e.V. для тих, хто підтримує розробку фінансово. Всього за 25€ на квартал ви можете підтримати міжнародну спільноту KDE у продовженні розробки вільного програмного забезпечення найкращої якості.


 

Загальні навігаційні посилання