KDE • Community • Announcements
ДОПОМОГТИ (Чому?)
paypal

Збірка програмного забезпечення KDE 4.10

Робочі простори Плазми KDE 4.10


Спільнота KDE з гордістю оголошує про найсвіжіший випуск робочих просторів Плазми, програм та платформи для розробки. Випуск 4.10 є удосконаленою збіркою чудового вільного програмного забезпечення для домашнього і професійного використання. У ньому ви зможете скористатися поліпшеннями у багатьох програмах та новими технологіями.

Також перекладено такими мовами:

English | Català | Deutsch | Español | Eesti | Suomi | Français | Galician | Italiano | Nederlands | Polski | Português | Português brasileiro | Русский | Svenska | Українська

Робочі простори Плазми KDE 4.10 У робочих просторах Плазми 4.10 поліпшено підтримку мобільних пристроїв та зовнішній вигляд

Декілька компонентів робочих просторів Плазми портовано на Qt Quick/QML. Поліпшено стабільність та зручність роботи. Реалізовано новий засіб керування друком та кольорами.

Програми KDE 4.10 У програмах KDE поліпшено зручність користування, швидкодію. Тепер ви зможете побачити Марс!

Суттєво поліпшено роботу програм KDE, зокрема реалізовано нові можливості у Kate, KMail та Konsole. У модулі освітніх програм KDE повністю змінено принципи роботи KTouch та внесено багато інших змін. До ігор KDE додано нову гру Picmi та поліпшено інші ігри.

Платформа розробки KDE 4.10 Платформа KDE 4.10 відкриває додаткові інтерфейси до Qt Quick

За допомогою цього випуску вам простіше буде взяти участь у розробці KDE за допомогою набору інструментів для розробки Плазми (SDK або Software Development Kit). Ви зможете створювати віджети та збірки віджетів Плазми мовою розмітки Qt (QML). Внесено зміни до бібліотеки libKDEGames, реалізовано нові можливості з написання скриптів для керування вікнами KWin.


Для цього випуску команда із забезпечення якості KDE створила спеціальну програму з перевірки. За допомогою цієї програми було полегшено виявлення чинних вад у програмі для розробників та забезпечено ретельне тестування програм. Завдяки проведеній роботі, інновації та якість у цьому випуску KDE гармонійно поєднуються. Якщо ви хочете взяти участь у роботі команді із забезпечення якості, зверніться до сторінки вікі команди із забезпечення якості.

Розкажіть іншим і будьте свідком результатів: мітка «KDE»

Спільнота KDE буде вдячна, якщо ви поширите це повідомлення у соціальних мережах". Надсилайте ваші статті на сайти новин, користуйтеся каналами передавання даних, подібними до delicious, digg, reddit, twitter, identi.ca. Вивантажуйте знімки вікон на служби зберігання зображень, зокрема Facebook, Flickr, ipernity та Picasa, а потім створюйте на їхній основі дописи у відповідних групах. Створюйте відеодемонстрації і вивантажуйте їх на YouTube, Blip.tv та Vimeo. Будь ласка, додавайте до дописів та вивантажених матеріалів мітку «KDE». Цим ви полегшити пошук цих матеріалів та надасте команді з просування KDE можливість проаналізувати висвітлення подій щодо випуску 4.10 програмного забезпечення KDE.

Святкування, присвячені випуску

Як завжди, учасники спільноти KDE організовують у всьому світі вечірки, присвячені випуску. Декілька таких вечірок уже заплановано, декілька буде проведено згодом. Зі списком вечірок можна ознайомитися тут. До святкування може долучитися будь-хто! Святкування — це чудова нагода побути у цікавій компанії та поспілкуватися, а також попоїсти та чогось випити. Це чудова нагода дізнатися більше про те, що відбувається у KDE, долучитися до проєкту або зустрітися з іншими користувачами та учасниками розробки.

Ми будемо раді, якщо хтось організує власні вечірки. Такі вечірки весело проводити, вони відкриті для всіх! Ознайомтеся з підказками щодо організації вечірки.

microbuttons

Про ці оголошення щодо випуску

Цю збірку оголошень щодо випуску було підготовано Devaja Shah, Jos Poortvliet, Carl Symons, Sebastian Kügler та іншими учасникам команди з просування KDE та усієї спільноти KDE. У збірці ви знайдете дані щодо багатьох змін у програмному забезпеченні KDE, які було внесено протягом останніх шести місяців.

Підтримка KDE

Join the Game

Нами відкрито нову програму KDE e.V. для тих, хто підтримує розробку фінансово. Всього за 25€ на квартал ви можете підтримати міжнародну спільноту KDE у продовженні розробки вільного програмного забезпечення найкращої якості.


 

Загальні навігаційні посилання