KDE • Community • Announcements
ДОПОМОГТИ (Чому?)
paypal

KDE випущено січневе оновлення робочих просторів Плазми, програм і платформи

Також перекладено такими мовами:

English | Català | Catalan (Valencian) | Deutsch | Español | Suomi | Italiano | Nederlands | Polski | Português | Português brasileiro | Русский | Svenska | Українська

7 січня 2014 року. Сьогодні KDE випущено оновлення робочих просторів, програм та платформи для розробки. Це п’яте оновлення з послідовності щомісячних оновлень випуску 4.11. Як було оголошено під час випуску, підтримка цієї версії оновленням буде здійснюватися до серпня 2015 року. У 4.11.1 ви зможете скористатися багатьма виправленнями вад та оновленими перекладами щодо випуску 4.11. Оновлення є безпечним і корисним для усіх користувачів.

Серед принаймні зареєстрованих виправлень вад покращення у роботі комплексу програм для керування особистими даними Kontact, засобу роботи з кодом UML Umbrello, програми для перегляду сторінок інтернету Konqueror, програми для керування файлами Dolphin та інших програм. Нова версія калькулятора Плазми може працювати з грецькими літерами, а Okular може друкувати сторінки з довгими заголовками. Також виправлено ваду, через яку у Konqueror були проблеми з показом вебшрифтів.

З повнішим списком змін можна ознайомитися за допомогою системи стеження за вадами KDE. Крім того, докладний список змін, які було внесено до 4.11.5 можна отримати з журналів відповідної гілки сховища Git.

Посилання на пакунки з початковими кодами та зібраними програмами для встановлення можна знайти на інформаційній сторінці 4.11.5. Якщо вам хочеться дізнатися більше про версію 4.11 робочих просторів KDE, програм та платформи для розробки, будь ласка, зверніться до нотаток щодо випуску 4.11.

Програмне забезпечення KDE, зокрема бібліотеки та всі програми, розповсюджується за умов дотримання ліцензійних угод з відкритим доступом до початкового коду. Програмне забезпечення KDE можна отримати у форматі початкових кодів та різноманітних бінарних форматах за посиланнями на сайті http://download.kde.org або разом з будь-якою з сучасних поширених систем GNU/Linux та UNIX.

Встановлення бінарних пакунків 4.11.5

Пакунки. Деякі з виробників дистрибутивів операційних систем Linux/UNIX люб’язно надали можливість користувачам своїх дистрибутивів звантажити бінарні пакунки 4.11.5 для декількох версій дистрибутивів. У інших випадках такі бінарні версії було створено силами ентузіастів зі спільноти дистрибутива. Доступ до додаткових бінарних пакунків, а також оновлень поточних пакунків можна буде отримати протягом найближчих тижнів.

Адреси для звантаження пакунків. Поточний список наявних бінарних пакунків, про які відомо проектові KDE, можна знайти на сторінці інформації щодо 4.11.5.

Збирання 4.11.5

Повні початкові коди 4.11.5 можна безкоштовно звантажити. Настанови щодо збирання і встановлення програмного забезпечення KDE 4.11.5 можна знайти на інформаційній сторінці 4.11.5.

Підтримка KDE

KDE — спільнота з розробки вільного програмного забезпечення, яка розвивається лише завдяки допомозі багатьох добровольців, які працюють у вільний від інших занять час. KDE завжди шукає нових учасників, які можуть допомогти розробці, виправленні і сповіщенні про вади, створенні документації, перекладі, просуванні, фінансуванні тощо. Будь-який внесок буде з вдячністю сприйнято спільнотою. Будь ласка, ознайомтеся зі сторінкою підтримки KDE, щоб дізнатися більше, або станьте спонсором KDE e.V. за допомогою нашої ініціативи Join the Game.

Про KDE

KDE є міжнародною технологічною командою, яка створює вільне програмне забезпечення для звичайних і портативних комп’ютерів. Серед продуктів KDE сучасна стільнична система для платформ Linux і UNIX, повноцінні офісний комплекс програм і комплекс програм для групової роботи та сотень програм у багатьох категоріях, зокрема інтернет- і веб-програм, мультимедійних, розважальних, освітніх програм та програм для роботи з графікою і розробки програмного забезпечення. Крім того, програмне забезпечення KDE перекладено більш, ніж 60 мовами, його створено з врахуванням простоти у користуванні і сучасних принципів доступності. Повноцінними програмами KDE можна користуватися у Linux, BSD, Solaris, Windows і Mac OS X.


Зауваження щодо товарних знаків. KDE® і логотип K Desktop Environment® є зареєстрованими торговими марками KDE e.V. Linux є зареєстрованою торговою маркою Linus Torvalds (Лінуса Торвальдса). UNIX є зареєстрованою торговою маркою The Open Group у США та інших країнах. Всі згадані у цьому оголошенні щодо випуску торгові марки і авторські права належать їх законним власникам.


Контакти для преси

Африка
AJ Venter
Unit 7B Beauvallon Village
13 Sandown Road
West Beach
Кейптаун
7441
Південно-африканська республіка
Телефон: +27 83 455 9978
info-africa@kde.org
Азія
Pradeepto Bhattacharya
A-4 Sonal Coop. Hsg. Society
Plot-4, Sector-3,
New Panvel,
Maharashtra (Магараштра).
India (Індія) 410206
Телефон: +91-9821033168
info-asia@kde.org
Європа
Sebastian Kügler
Meloenstraat 17
6543 ZE Nijmegen
Нідерланди
Телефон: +31-6-48370928
info-europe@kde.org
Північна Америка
Jeff Mitchell
21 Kinross Rd. #2
Brighton (Брайтон), MA 02135
США
Телефон: +1 (762) 233-4KDE (4533)
info-northamerica@kde.org
Океанія
Hamish Rodda
11 Eucalyptus Road
Елтем (Eltham) VIC 3095
Австралія
Телефон: (+61)402 346684
info-oceania@kde.org
Південна Америка
Helio Chissini de Castro
R. Júlio Dias 614, apto 301
Florianópolis (Флоріанополіс), SC 88080-060
Бразилія
Телефон: +55(48)8806-0858
info-southamerica@kde.org

Загальні навігаційні посилання